A e dëgjuat këngën e re të Shyhrete Behluli kushtuar ditëlindjeve? (VIDEO)

By

“Ditëlindja” quhet kënga më e re e Shyhrete Behlulit.

Këngëtarja e solli me videoklip këngën e realizuar nga Arsim Bunjaku i cili e ka shkruar edhe tekstin.

Orkestrimin e ka bërë Miti Geci dhe kushdo që feston ditëlindjen bën mirë ta dëgjoj këtë këngë e cila është e përshtatshme për ditën më të veçantë.

Nëse nuk e keni dëgjuar ende, më poshtë e keni videon dhe shijojeni./Prive.al

Artikuj të ngjashëm