Të famshmit shqiptarë urojnë Kurban Bajramin (FOTO)

By

Sot, besimtarët e fesë myslimane, festojnë Kurban Bajramin apo siç dikush e quan Bajrami i vogël.

Shumë të famshëm shqiptarë, kanë uruar përmes rrjeteve sociale duke postuar fotografi paqeje dhe të tjera.

Capital T, 2po2, Leonora Jakupi, Lorik Cana, Mimoza Shkodra, Unikkatil, Dani, Skerdi, Korab Shaqiri, Dhurata Ahmetaj e Yllka Kuqi janë vetëm disa prej tyre të cilët uruan me fjalët më të mira./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BmuxviMhOJa/?taken-by=truekapo

View this post on Instagram

Me Fat Bajrami ❤️ Prej Plazhës Ksaj Here 😳🙏

A post shared by 2po2 (@besnik2po2) on

https://www.instagram.com/p/BmuqdoyBT3c/?taken-by=arianagushiages

View this post on Instagram

Urime Festa e Kurban Bajramit te gjithe besimtareve musliman ❤

A post shared by Dani Official (@ramadan_krasniqi_dani_) on

View this post on Instagram

Me Fat Bajrami !

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on

 

Artikuj të ngjashëm