MË KË DO SJELL BASHKËPUNIM DHURATA ?!

By

Dalja nga kompania ‘Elephant’ dhe pauza që erdhi pas saj e pasivizuan Dhurata Ahmetajn në fushën muzikore.

Mirëpo rikthimi i fuqishëm me projektin ‘Bone pa mu’ dëshmoi se këngëtarja prezencën në skenë e ka seriozisht dhe tani që ka marrë vetë në dorë karrierën e saj nuk do të ndalet.

E projekti i dytë pas rikthimit do të jetë duet.

Nga burime të pakonfirmuara, megjithëse nuk ka asgjë zyrtare, Prive mëson se 2ton është emri me të cilin Dhurata do sjellë bashkëpunim i cili nëse do të konkretizohet si ide, mendohet të jetë gati për publikun përgjatë muajit Shtator. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm