Të famshmit që ndryshuan plotësisht pamjen (FOTO)

By

Personat e famshëm kanë shumë arsye për ta ndryshuar paraqitjen e tyre vazhdimisht. Disa ndryshojnë për të hequr qafe një imazh klishe, siç bënë Emma Watson dhe Miley Cyrus, e të tjerët i presin dhe i lyejnë flokët për një rol të ri televiziv.

Shumica e aktorëve madje bëhen tullacë – edhe pse kjo nuk është gjithmonë e nevojshme për shkak të ekzistencës së parukeve tullace, por aktorët e marrin seriozisht punën e tyre dhe e bëjnë këtë realisht për të hyrë në karakterin e tyre.

Si rezultat, ata shpesh shfaqen me disa pamje të reja, të papritura, që i lënë disa njerëz të mahnitur nga bukuria e tyre dhe të tjerë duke pyetur vazhdimisht “Pse?”.

Në listën e mëposhtme ne ju prezantojmë disa transformime që na tregojnë pamjet e reja të yjeve televizive që të gjithë i njohim dhe i duam.

Katy Perry

Joey King

Mckenna Grace

Emilia Clarke

Cara Delevingne

Chris Pratt

Charlize Theron

Rowan Blanchard

Julianne Hough

Emilie de Ravin

Emma Roberts

Kate Hudson

Jonah Hill

John Travolta

Taylor Momsen

Artikuj të ngjashëm