“Të Dua” thotë Ardian Bujupi në bashkëpunimin e ri

By

Para një muaji Ardian Bujupi erdhi në bashkëpunim me XHensila Myrtezaj për këngën “Panorama”.

Kurse i vetëm në këngë solo erdhi para dy javesh më këngën “Reggaeton”.

Kurse tani, këngëtari ishte sërish pjesë i një bashkëpunimi me reperin Mudi.

Kënga titullohet “Të dua”, që paraqet një histori dashurie mes një vajze të re dhe një burri që ka probleme me ligjin.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm