Pasi ia nxorën online, Mozzik publikon tri këngë një pas një

By

Ka premtuar se do publikojë një album, megjithatë reperi Mozzik ka vendosur që të lansojë tri këngë.

Sipas tij, shumë shpejt do i lansojë këto projekte pasi që disa nga këngët tashmë kanë rrjedhë në internet.

https://www.instagram.com/p/By6AORyizU0/

Reperi megjithatë deklaron se prapë se prapë, do të publikojë album në shtator dhe ai do të përmbajë rreth 15-të këngë.

Së fundmi ai ka publikuar këngën “A milly”, me një tjetër reper shqiptar që jeton në Gjermani të quajtur Dardan. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm