Aventura e papërsëritshme e Bleros dhe Afronës në New York

By

Po vazhdojnë të jenë çift në distancë por Blero dhe Afrona Dika, në momentin e parë që bëhen bashkë, kohën e humbur e kompenzojnë në mënyrën më të mirë të mundshme.

Këtë fundvit, çifti kanë marrë rrugë drejt Amerikës ku po shijojnë bregun lindor.

Rradha sot ishte për New York dhe “molla e madhe” s’mund të shijohej më mirë sesa me një shëtitje me helikopter.

Blero dhe Afrona kanë prenotuar një helikopter për të bërë xhiro në ajër rreth qytetit dhe pamja ka qenë me të vërtetë mahnitëse.

Më poshtë disa fotografi. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm