Taylor Swift zgjat periudhën e koncerteve “Eras”

By

Këngëtarja Taylor Swift e ka zgjatur edhe një herë turneun e saj “Eras”.

Të enjten, megaylli i popit njoftoi se ka shtuar edhe një numër të koncerteve në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe në Kanada për vjeshtën e vitit 2024.

“Rezulton se nuk është fundi i një periudhe. Miami, New Orleans, Indy dhe Toronto, “Eras Tour” po vjen tek ju në vitin 2024″, ka shkruar Swift në postimin e saj.

Artikuj të ngjashëm