Futbollisti shqiptar bëhet baba për herë të dytë, zbulohet gjinia dhe emri i bebit

By

Mesfushori i Kombëtares së Kosovës, Bernard Berisha është bërë baba për herë të dytë.

Lojtari i skuadrës ruse, Akhmat Grozny ka treguar përmes rrjeteve sociale se ai është bërë prind për të dytën herë.

Në jetë erdhi një djalë që i lanë emrin Ezan.

View this post on Instagram

A post shared by Hᴀsʜɪᴍᴇ Bᴇʀɪsʜᴀ 🦋 (@hashimeb3risha)

Kujtojmë se mesfushori ynë aktualisht nuk po aktivizohet te skuadra ruse, kjo si shkak i snaksioneve që organizatat e sportit në botë kanë përjashtruar Rusinë dhe skaudrat ruse nga çdo aktivitet. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm