Tashmë të fejuar: Taulanti e Arbnora e ‘kallin’ atmosferën me muzikë shqip (VIDEO)

By

Ditën e sotme u bë publik lajmi se futbollisti Taulant Xhaka dhe e dashura e tij, Arbnora Nuredini u fejuan.

Në një ceremoni private dhe me familjen e ngushtë, çifti ndërruan unazat e fejesës.

E duket se festa e madhe është lënë për në mbrëmje.

Ka qenë kunata, gruaje Granitit ajo që ka ndarë disa momente nga atmosfera në restorant ku nuk ka munguar vallja e kënga shqipe.

Ndiqni pak nga atmosfera në videon e mëposhtme. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm