Tara ‘shëndrrohet’ në art!

By

Tara,e njohur ndryshe edhe si e bija e Bleros dhe Teutës, porteti i të cilë është shëndrruar në një art vizatues.

Fotoja nga e cila është bazuar vet artisti,duket te jetë një nga fotot e pushimet e fundit të vajzës e cila po qëndron aktualisht në shtetin turk.

Gjithashtu,përveq që gjendet me të ëmën, Teutën, në po të njejtin vend ndodhet edhe babai i saj,Blero, gjithashtu edhe ky për punë dhe pushime.

Këtë imazh e shpërndarë vet këngëtarja, ku mes të tjerash shkruan ‘Shpirti i shpirtit tim,Tara’./Prive.al/

tara

Artikuj të ngjashëm