Rikthim në kohë: Si dukej Aurela Gaçe 18 vjet më parë? (FOTO)

By

Përveç se në skenë, Aurela Gaçe, është shumë aktive edhe në rrjete sociale, aty ku shpesh herë zbulon të reja për të gjithë ata që e duan muzikën e saj.

Këngëtarja së fundmi hapi arkivat dhe gjeti fotografi nga viti 1999-2000, të cilat i ndau edhe me ndjekësit e saj që janë goxha shumë.

Në njërën prej imazheve, Aurela shfaqet me flokë me ngjyrë të gjelbër – një ngjyrë jo shumë e zakonshme, dhe në tjetrën me një pozicion seksi dhe e mbuluar me çarçaf.

Megjithatë, mund të themi lirisht se edhe pse koha ka kaluar, Aurela nuk ka ndryshuar shumë, as në stil e as në pamje.

Si mendoni ju?/Prive.al

https://www.instagram.com/p/BhuH82bgR9H/?taken-by=aurelagaceofficial

Artikuj të ngjashëm