Surprizë pas surprize: Nata i zbukurohet Big Mamas në përvjetorin e lindjes

By

Në derën e saj erdhën plot surpriza në ditën më të bukur të vitit.

Këngëtarja dhe moderatorja Big Mama në ditën e fundit të Shkurtit, e festoi përvjetorin e saj të lindjes dhe miqtë e këngëtares nuk e kanë harruar.

Ata i janë shfaqur në derë që në mesnatë dhe e kanë uruar me tortë e qirinj.

Big Mama ka mbushur 32 vjet dhe kjo është mosha që shënohej edhe në qirinjtë e vendosur në njërën nga tortat. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm