Motrat Mustafa i njohim, por tani njihuni me mbesën e tyre që ka publikuar këngë

By

Motrat Mustafa cilësohen si bilbila të muzikës popullore shqiptare.

Ato kanë realizuar plot këngë të bukura dhe në zë i njohim sapo të japin tingujt e parë.

View this post on Instagram

👽

A post shared by ELSA HOTI (@elsahoti) on

Por tani njihuni me mbesën e tyre Elsa Hotin, e cila sapo ka publikuar këngën e saj të re, megjithatë nuk ka ndjekur zhanrin e muzikës që bën nëna e saj Lule Mustafa dhe tezet.

Kënga e re e Hotit quhet “Me Ty”, ndërsa kënga është shumë moderne dhe e kohës. /Prive.al

https://www.youtube.com/watch?v=IyKazksBXA4

Artikuj të ngjashëm