Super dhuratat që Fiona pranoi nga bashkëshorti (FOTO)

By

Këta muaj vere janë pushim mëse i merituar për aktoren Fiona Gllavica.

Ajo po shijon me familjen epitetin e ri të të qenurit nënë, siç tregoi në një intervistë të para pak javëve më parë për Prive.

Ndonëse me projekte ka pauzuar, në rrjete sociale, Fiona është shumë aktive.

Ajo në vazhdimësi ndan me ndjekësit copëza nga përditshmëria e saj, siç ka vepruar mbrëmë kur ka zbuluar dhuratat e pranuara nga bashkëshorti.

Një iPhone i modelit të fundit, AppleWatch dhe një MacBook kanë qenë përzgjedhja e Arbnorit për ta suprizuar personin e tij të zemrës.

T’i gëzojë! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm