Stresi fut “në sherr” Gresën e Andin, çka ndodhi? (VIDEO)

By

Gresa dhe Andi patën një përplasje të vogël derisa ishin duke biseduar me Stresin në kuzhinën e Big Brother Vip Kosova.

Gresa i tha Andit se kur do të dalin jashtë shtëpisë së BBVK-ës, ai do t’i qëndrojë asaj pas.

Ndërsa, Andi reagoi duke i thënë se pse nuk thotë që t’i qëndrojë përkrah dhe jo mbrapa.

Stresi tha se nuk duhet ta përfshijnë atë në këtë debat.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Artikuj të ngjashëm