Spontanisht, Megi Pojani shton edhe dy tatuazhe në trupin e saj

By

Pas një dite shumë qejf me miket e saj, Megi Pojani pati një ide. Ajo do të bënte edhe një tatuzh të ri.

Në një postim në llogarinë e saj në Instagram, ajo shkroi se isdhte rrugës për në studion e tatuazhistit por nuk kishte asnjë ide se çfarë do të gdhendte me bojë në lëkurën e saj.

Ajo publikoi edhe një fotografi kur mbërriti dhe puna po niste. Por, Megi u largua nga studioja jo me një po dy tatuazhe të reja!

Në pjesën e ijëve të saj ajo bëri të tatuazh si zemër ku brenda saj shkruhej “Daddy Issues”.

Ndërkaq për të dytën ajo zgjodhi ta bënte në pjesën e sipërme të dorës ku ka shkruar “National Treasure” që përkthehet në “Thesar kombëtar”.

Më poshtë mund të shihni imazhet e dy tatuve të reja. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm