Sparksi në Kosovë për këngën e re!

By

Para pak dite, në fokus të medias ishte prishja e raporteve të Sparksit dhe Edon Zhegrovës, pasiqë më nuk ndjekin njëri-tjetrin në Instagram.

Mirëpo, komente rreth kësaj nuk pati nga asnjëri.

Në anën tjetër, këngëtari po qëndron këto ditë në Kosovë për shkak se po punon në projektin e tij të ri.

Për këtë prurje, Sparksi po bashkëpunon me producentin Rzon./Prive.al

Artikuj të ngjashëm