Koveri më i bukur: Djaloshi ripërpunon himnin e Klan Kosovës dhe është shumë i lezetshëm

By

Jemi në prag të festimeve të 10-të vjetorit të themelimit të televizionit Klan Kosova.

Dhe një shikues i ka bërë dhuratën më të bukur televizionit, duke e ripërpunuar këngën himn të Klan Kosovës “Jemi një”.

Ai i ka bërë cover kësaj kënge të bukur, që dikur është kënduar nga një grup artistësh shqiptarë si Flori Mumajesi, Lyrical Son, Yllka Kuqi, Elvana Gjata, Teuta Kurti, Vesa Luma e Julka.

Shkumbin Krasniqi e sjellë në versionin e tij, këtë këngë e cila është po ashtu një hit dhe një këngë që ngjallë ndjenja patriotike, meqë i dedikohet Kosovës dhe Shqipërisë. /Prive.al

https://www.instagram.com/p/BtRXEjpnNM0/

Artikuj të ngjashëm