Sot, një ditë e veçantë për Melinda Ademin

By

Reperja shumë e dashur nga publiku shqiptar, sot një ditë shumë të veçante, sepse ajo po feston ditëlindjen.

Ajo mbushi 25 vjet, dhe ditës ia filloi me një mëngjes të qetë me miqtë e saj më të mirë.

Po ashtu kujtojmë se Melinda së fundmi si rrallë herë edhe në një intervistë për Prive, të cilën ju mund ta ndiqni më poshtë.

Melinda, edhe 100! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm