Arilena dorë për dore ‘përgjithmonë’ (FOTO)

By

Këngëtarja Arilena Ara pak ditë më parë bëri një hap të madh në karrierë me performancën në Moskë ku interpretoi hitin ‘Nëntori’ përpara shumë të pranishmëve.

E në gjithë këtë rrugëtim për secilin detaj Arilena në krah ka pasur një person – menaxherin e saj.

Një foto ku shfaqet dorë për dore me Popi Kolën, ajo e ka ndarë me ndjekësit e saj nën mbishkrimin: ‘Përgjithmonë’.

Ndryshe, raporti kolegial mes Arilenës dhe Popi Kolës ka nisur qysh në X Factor Albania për të vazhduar më pas pa u ndarë hap pas hapi në gjithë rrugëtimin drejt suksesit në Shqipëri dhe jo vetëm. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm