Era nuk uron e vetme bajramin (Foto)

By

Këngëtarja Era Istrefi ka shfrytëzuar rrjetet sociale për ti uruar ndjekësit e saj të besimit islam për festën e Kurban Bajramit.

Ajo që është e veçantë personi që mban në krah për këtë urim.

Së bashku me Renee-në, Era ka shkruar: Urime Kurban Bajrami nga unë dhe Renushi’.

Në planin muzikor pritet që shumë shpejt të sjell këngën e re./Prive.al

Eid mubarak from me nd Renushi ???

A photo posted by Era istrefi (@strefie) on

Artikuj të ngjashëm