Sot ka festë në familjen e Milot Rashicës

By

Familja e Milot Rashicës sot po kremton një gëzim. Më i vogli, djali i futbollistit sot feston ditëlindjen e tij të parë.

Për të shënuar rastin ai ndau edhe një postim në rrjete sociale duke publikuar disa fotografi të djaloshit 1 vjeçar.

“Ti ma mbush zemrën me dashuri dhe lumturi. Urime ditëlindjen djali im”, shkruan ai në postim.

View this post on Instagram

A post shared by MILOT RASHICA (@milotrashica7)

Para pak javësh, Prive zbuloi se futbollisti dhe bashkëshortja e tij Belkis, janë sërish në pritje të ëmbël. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm