Për çfarë po bëhet gati Ledina Çelo? (FOTO)

By

Këngëtarja Ledina Çelo ani pse largë projekteve muzikore ajo po qëndron mjaft afër adhuruesve dhe njdekësve të saj në rrjete sociale.

Imazhe të ndryshme ajo publikon nga dita në ditë në llogarinë e saj në instagram.
Fëmijet e saj dhe aktivitete të ndryshme ditore të këngëtares zënë pothuajse gjithë hapsirën ekspozuese të saj në rrjete sociale.

E ajo që vije në shprehje më së shumti është fiziku i përsosur dhe pamja mjaft e kuruar e saj.

Njejtë na shfaqet sot Ledina teksa ka veshur një fustan mjaft ekstravagant.

Ajo po bëhet gati për diku, të paktën kështu thotë mbishkrimi i saj krahas imazhit në të cilin nuk shpalos më tepër detaje./PRIVE.AL/

0.02.01.7b0db9437c4e06d43a89044c476fda6edc5925025304be8e454d25fd3c57394b_full

 

Artikuj të ngjashëm