Geti dhe Marina nisin një prej udhëtimeve më të bukura si çift

By

Që prej nisjes së lidhjes, udhëtimet për çiftin Getoar Selimi dhe Marina Vjollca nuk kanë munguar për asnjë çast.

Dyshja të paktën një herë në muaj kanë gjetur kohë për pak ditë larg përditshmërisë duke frekuentuar destinacione të ndryshme, qoftë në Europë por edhe më larg.

E tashmë kur për disa muaj rresht nuk është se lëvizën shumë nga Tirana, kohën e ‘humbur’, Geti dhe Marina duket se do e kompenzojnë në mënyrën më të mirë të mundshme.

Çifti kanë marrë rrugë drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës ku do pushojnë nën diellin përvëlues të Floridas.

Dyshja kanë vetëm pak orë që kanë mbërritur dhe si rrjedhojë fotot i kanë të pakta. Momentalisht na mbetet të shpresojmë që këtë aventurë do e shijojnë shumë, ndonëse dilema nuk ka. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm