Çfarë kanë të përbashkët Geti dhe Mozzik ?!

By

Mozzik përmes postimeve në rrjete sociale, ka bërë të ditur se kënga e tij më e re vjen të Shtunën.

Ajo që ra në sy në imazhet e shkëputura nga videoklipi ishte veshja pak më ndryshe e reperit nga ajo që jemi mësuar ta shohim zakonisht. Ndoshta për ta përshtatur me sezonin, Mozzik ka vendosur të veshë një peliçe të kuqe.

Megjithatë, kjo veshje na kujton paraqitjen e Getoar Selimit në videoklipin e vitit të kaluar të titulluar ‘Jasha’.

Nuk dihet nëse Mozzik e ka huazuar atë nga reperi, i cili shpeshherë njihet se i huazon të tjerëve veshjet e tij. /Prive.al/

151208062820

Artikuj të ngjashëm