Sonte në NIN, Nora Istrefi e kall lojën: Tregohet e sinqertë në krejt pyetjet!  

By

Nora Istrefi sonte në Nd’rrimin e Natës në Klan Kosova, shpalosë disa gjëra që s’i ka thënë asnjëherë publikisht.

Ajo konfirmon bashkëpunimet e ditëve të ardhshme në muzikë dhe rrëfen po ashtu detaje të tjera për këngën që do vijë së shpejti.

Ndërsa, Istrefi është e vetmja këngëtare që u përgjigj në të gjitha pyetjet provokative të Alaudin Hamitit në lojën: “Haje ose Thuaje”, duke mos lënë vend për shumë spekulime, por drejt e në përgjigje. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm