Sonte ju pret një super spektakël në Prime

By

Pak minuta na ndajnë që prej nisjes së spektaklit ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova.

Spektakli ‘Prime’ do të nis nën prezantimin e nikoqirëve Alaudin Hamiti dhe Jonida Vokshi, derisa tek paneli i opinionistëve do të jenë të ulur, Anita Haradinaj e Bledi Mane.

Situatat, debatet e ngjarjet që e karakterizuan fundjavën në shtëpinë e “Vëllait të Madh”, pritet të diskutohen sonte, po ashtu edhe procedura e nominimeve.

Spektakli ‘Prime’ nis transmetimin nga ora 21:00 ekskluzivisht në ekranet e KlanKosova dhe ArtMotion.

Artikuj të ngjashëm