Naser Rafunës i vdes nëna

By

Ka ndërruar jetë nëna e aktorit të njohur shqiptar, Naser Rafunës.

Lajmin e ka bërë të ditur vet artisti përmes një postimi në Facebook, duke shkruar se nëna e tij vdiq sot.

“Nana ime sapo ia dorëzoj shpirtin e saj Krijuesit të Gjithësisë. Kohën e saktë të varrimit, ju infomoj me kohë. Të Allahut Jemi dhe te Ai do të Kthehemi”, ka shkruar Rafuna.

Ngushëllime.

Artikuj të ngjashëm