Sonte festojmë bashkë: Edi Furra i jep “zjarr” Klan Kosovës (VIDEO)

By

Për 106-të vjetorin e shtetit shqiptar, në Klan Kosova ka festë sepse ka 106-të arsye për të festuar.

Në emisionin Nd’rrimi i Natës, këtë mbrëmje performon këngëtari nga Gjakova Edi Furra me Fatos Furrën dhe orkestrën “Lirikët”.

Këngë të bukura patriotike e të vjetra qytetare, sonte do t’iu shoqërojnë në Klan Kosova prej orës 22:00 në NIN. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm