Khloe po mendon të rikthehet me Tristan pas tradhëtisë

By

Duket se historia do të përsëritet!

Që nga rrëmuja që ishte skandali i Khloé Kardashian-Tristan Thompson-Jordyn Woods, gjërat më në fund janë qetësuar për të tre palët.

Klutch Sports Group

Jordyn ka jetuar jetën e saj larg mediave. Khloé ka kaluar shumë kohë me vajzën e saj, True.

Kurse Tristan? ai është duke u përpjekur të rikthehet me Khloé pasi shkatërroi gjithçka, dhe ndërsa Khloé raportohet se e vlerëson përpjekjen, ajo nuk është me të vërtetë e interesuar!

Sipas një burimi nga People, Tristan me të vërtetë dëshiron t’i kthej gjërat mirë me Khloé. “Tristan ka treguar më shumë interes,” tha burimi. “Ai duket se dëshiron më shumë sesa Khloé.”

Image result for khloe and tristan

Me sa duket, Tristan është duke qenë mjaft agresiv me qasjen e tij për të fituar përsëri Khloé dhe nuk dëshiron të heqë dorë derisa Khloé të pranojë të jenë së bashku.

“Ai po bën gjithçka që mundet për të provuar veten e tij dhe nuk do të pranojë jo si një përgjigje. Ai e di se ai bëri një gabim të madh dhe humbi gjënë më të mirë që i ka ndodhur ndonjëherë.

Burimi shtoi se, “Duket se Khloé ka momente kur ajo po mendon për idenë për t’u rikthyer me Tristanin.”

Image result for khloe and true

“Asgjë nuk e bën Khloé më të lumtur sesa ta shikojë True duke kaluar kohë me të dy prindërit e saj.

Burimi: Cosmopolitan.com

 

Artikuj të ngjashëm