Skivi nuk e mbyll vitin me ‘Bisha me dy koka’: Gati projekti i ri

By

Ende nuk është bërë një javë prej kur anëtarët e Babastars, Geti dhe Visari sollën bashkëpunimin e tyre “Bisha me dy koka”. Me një ritëm jo të zakonshëm dhe një tekst i cili rastësisi me festën e nëntorit, ra në duart e publikut dhe fansave të Babastars.

E menjëherë pas këtij krijimi, Visari ka filluar punë për këngën e radhës e cila ndryshe nga kjo e fundit, do të jetë solo.

Prive mer vesh se muzika do të punohet nga Big Deal Records derisa teksti padyshim se është shkruajtur nga Skivi.

Pojekti ende i pa titull pritet të finalizohet brenda dy javësh dhe pastaj të bëhet lançimi./Prive.al

Artikuj të ngjashëm