Skivi flet për sherrin me Noizyn

By

Reperi Skivi ka folur në Top Channel për herë të parë për sherrin me Cozman.

Ai ka dhënë versionin e tij i cili është pak a shumë i përafërt me atë të storjes së emisionit Prive.

Sipas tij, të parët që kanë nisur sherrin kanë qenë klika prej shumë personash e OTR që kanë qëndruar në hyrje të hotelit kur ai po hynte në Swiss me Sophie Castriotta

‘Në hyrje të hotelit filluan të më shanin në mënyrat më te keqija qe me vjen turp ti them para jush. Ishin agresiv ne sy te femres’ – u shpreh Skivi.

Ai deklaroi se është përpiqur të mos i hedh benzinë zjarrit duke iu thënë

‘Nuk eshte koha dhe as momenti’.

‘Pastaj u futa brenda’ – deklaroi SKivi

 

Artikuj të ngjashëm