Lajmërohet Noizy pas paraqitjes së Cozman dhe Skivit

By

Pas paraqitjes së Skivit dhe Cozman në Top Channel përmes Skype, në po të njejtën mënyrë sikurse veproi Noizy dy ditë më parë, ka reaguar menjëherë Noizy.

Ai përmes një statusi në rrjetin social Facebook ka deklaruar: ‘Na nuk bojm beef neper Internet, kena Clubin plot sikur osht Qytet’.

Rastësisht apo jo, ky status vjen pak minuta pas paraqitjes së dyshes së Babastars në ekranin shqiptar dhe shfaq anën e Noizyt aspak të penduar dhe mbase edhe të gatshme për ballafaqim përtej botës virtuale të rrjeteve sociale. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm