Skerdi i dedikon këngë gruas dhe djalit

By

Projekti i fundit i publikuar ka qenë “Amelia”.

Që nga kjo këngë, Skerdi ka qëndruar në heshtje duke punuar për një projekt muzikor i cili i dedikohet bashkëshortes së tij Vesës dhe djalit të tyre Roit.

Këtë e ka konfirmuar vet këngëtari në RTK, duke thënë se kënga do të dalë në Janar, atëherë kur edhe djali i tij gëzon vitin e parë të jetës.

Deri atëherë, Skerdi ka thënë se do të dalë edhe një bashkëpunim brenda këtij viti një solo këngë./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm