Pse po akuzohet Jehona Sopi?

By

Jehona Sopi është duke u akuzuar nga njerëzit në rrjetet sociale.

Fillimisht pse nuk pati një llogari në Instagram e më pas pse nuk po poston më që nga paraqitja e saj në festivalin Kënga Magjike.

Prandaj, këngëtarja hyri sot në Instagram për të ndarë një selfie poshtë së cilës ka shkruar: “Isha e akuzuar që s’kam Instagram tash po vazhdoj me  u akuzu që nuk po postoj. Kesh tu u thy me e bo një foto qysh duhet po problem ke që asnjë selfie nuk di me bo – me duket që ia dola diqysh”.

Theksojmë se Jehona u rikthye në Kënga Magjike me këngë nga Armendi dhe Aida pas një kohe të gjatë pa projekte muzikore./Prive.al

Artikuj të ngjashëm