Skerdi flet për këngën më prekëse që ka realizuar (FOTO)

By

Skerdi ka njoftuar fansat e tij se ka realizuar këngën më prekëse dhe të bukur ndonjëherë.

Projekti i punuar nga artisti bashkë me Alandy dhe Muma, vjen së shpejti i realizuar me videoklip

Në një postim në Instagram, Skerdi shkroi: ‘Kenga #Amelia eshte kenga me prekese qe kam bere ndonjehere dhe me e bukura… #comingsoon’.

Ai nuk e tregoi datën e lansimit dhe as nuk dha detaje të tjera./Prive.al

Artikuj të ngjashëm