Skena të nxehta në klipin e ri të Beatrix Ramosaj (VIDEO)

By

Beatrix Ramosaj është rikthyer në muzikë.

Këngëtarja shqipare ka lansuar këngën me titull “Dancing Ëith The Devil”.

Në klip, artistja duket mjaft seksi dhe ka disa skena të nxehta të cilat mund t’i shihni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm