Mozzik publikon projektin në gjermanisht

By

Siç kishte paralajmëruar, në mesnatë reperi Mozzik ka publikuar projektin e tij më të ri, në gjuhën gjermane.

Kënga titullohet ‘Auf Wiedersehen’ dhe është punuar nga Rzon.

Ndiqeni më poshtë të plotë dhe na thoni përshtyphet tuaja.

Artikuj të ngjashëm