Prive Paparazzi: Ku po shkojnë Nora dhe Roberti? (VIDEO)

By

Pas një periudhe relativisht të gjatë, ish-çifti Robert Berisha dhe Nora Istrefi janë kapur ‘mat’ bashkë!

Portali Prive.al ka arritur të sigurojë fotografi dhe video të freskëta që shfaqin krah njëri-tjetrit dikur një prej çifteve më të pëlqyera shqiptare.

Nora dhe Roberti janë nisur bashkë për udhëtim, në orët e hershme të mëngjesit të sotëm nga Aeroporti i Prishtinës.

Ata nuk kanë qenë bashkë, por të shoqëruar edhe nga vajza Renée dhe njëkohësisht nëna e këngëtares, zonja Suzanë.

Ata kanë marrë rrugë për pushime bashkë me vajzën.

Nora dhe Roberti përkundër ndarjes pas afro 15 viteve bashkë, gëzojnë një raport shumë të mirë me njëri-tjetrin i cili ua lejon pushimet e përbashkëta si ky, sidomos për t’i krijuar vajzës kujtime të bukura familjare përgjatë fëmijërisë.

Së fundmi në media u përhap një lajm tërësisht i fabrikuar vetëm për klikime se gjoja Nora dhe Roberti mund të jenë drejt ribashkimit por të paktën deri tani për tani nuk ka të tilla sinjale! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm