Sinani e Andrra me urime të veçanta për njëri tjetrin! (FOTO)

By

Njëri prej çifteve më të dashura shqiptare është duke festuar këtë ditë magjike në një vend mjaft të bukur në Greqi.

Sinani dhe Andra kanë postuar foto nga Santorini, ku që dy shihen më të dashuruar se kurrë.

Krahas fotove të postuara ata kanë shtuar edhe dedikimet e tyre të cilat për hir të vërtetës duhet të themi se janë mjaft domethënëse. /Prive.al/

 

 

 

Artikuj të ngjashëm