Për gjithë ju që e humbët, ky është skeçi me ‘Vanin’ e Çanin në Portokalli

By

Një figurë televizive nga Klan, një herë e një kohë, do e kishte më të lehtë të dilte në BBC sesa në Top Channel.

Por, gjërat kanë ndryhsuar me kohën dhe kompromise për audiencë kanë nisur të bëhen edhe nga Top Channel, që po çlirohet prej egos dhe kompleksit të madhështisë.

Këtë e ka vulosur mbrëmë me pjësëmarrjen e Arjan Çanit në skeçin e ‘Zonës së Brrylit’ të aktorit Rezart Veleshnja, vetëm dy javë pas një tjetër figurë e Klan, Nevina Shtylla u bë pjesë e një skeçi tjetër.

Episodi mes ‘Vanit’ e Çanit tashmë është publikuar i plotë në Youtube dhe në pak orë, po bën namin me klikime.

Për gjithë ju që e keni humbur, ndiqeni të plotë më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm