Si yll roku: Marina Vjollca veçohet me veshjen në dasmën e famshme

By

Përderisa shumë prej vajzave të famshme shqiptare që shkuan në dasmën e Ledion Liços me Sara Hoxhën.

Dyshja zgjodhën të martoheshin në afërsi të liqenit të Comos në Itali duke realizuar dasmën e ëndrrave, ndërsa të ftuarit e tyre siç merr vesh Prive, kanë paguar vet për shpenzimet e udhëtimit e qëndrimit në këtë vend luksoz.

E në mesin e të ftuarve, është vecuar Marina Vjollca për pamjen që ka gjegjur në këtë event krejtësisht VIP.

Moderatorja e njohur, ndryshe nga Luana Vjollca, Elvana Gjata, Eneda Tarifa e Amarda Toska, kishte veshur një fustan të zi të kombinuar me një korset të gjerë në mes, dhe dukej si një yll roku. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm