Si u festua ditëlindja e parë e vajzës së Yllka Kuqit? (VIDEO)

By

Pak ditë më parë, vajza e Yllka Kuqit mbushi 1 vit jetë.

Luiza festoi në mesin e familjarëve dhe një ambienti fantastik.

Prive ka qëndruar në ahengun familjar dhe ju sjell pamje nga ditëlindja nga ku flet edhe artistja./Prive.al

Artikuj të ngjashëm