Eksperienca më e keqe në koncert? Rina jep përgjigjen që s’e prisnim

By

E ftuar në Prive ishte këngëtarja shumë e dashur Rina Balaj.

Ajo foli për përfundimin e lidhjes me Sin boy dhe na zbuloi shumë të pathëna nga jeta e saj personale dhe profesionale.

Këngëtarja ndër të tjerash foli edhe për eksperiencën më të keqe në koncert dhe dha një përgjigje që s’e prisnim.

Ndiqni të plotë rrëfimin e saj në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm