Si rrallëherë, Zana Krasniqi publikon video të fëmijëve të saj

By

Modelja e njohur, Zana Krasniqi është një nga fytyrat publike, që ruan me shumë xhelozi jetën e saj private.

Ajo është shkëputur nga glamuri i modelingut për t’u fokusuar e gjitha në familjen e saj. Zana ka katër fëmijë.

Rrallë herë publikon fotografi dhe video të familjes së saj, mirëpo për Ditën e Nënës ajo bëri një përjashtim.

Modelja publikoi një video ku shihen të gjithë fëmijët e saj dhe shkruan, “Nënë e engjëjve të vegjël. Ju dua vogëlushët e mi”.  /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by @zanakrasniqi

 

Artikuj të ngjashëm