Dafina nis xhirimet e klipit të ri!

By

‘Rude girl’ është bashëkpunimi i fundit që solli Dafina Zeqiri me Floë e Lumi B. Pas këtij projekti Dafina do të sjell një tjetër klip por këtë herë vetëm.

Xhirimet veçse kanë filluar sot në Tiranë nga produksioni Max i cili ka kohë që përkujdeset për vizualizimin e klipeve të Zeqirit.

Pjesë e ekipit janë edhe Studio Sellma dhe Kaci të cilët veçse janë në Tiranë me Dafinën.

Kënga do të jetë nga bashkëpuntoët e nëjtë edhe në muzikë, RedBox Entertainment.

dafina 2 dafina

Artikuj të ngjashëm