E ndanë me fansat e tij, Capital T prezanton ushtrimet më të cilat rri në formë

By

Për një kohë shumë të shkurtër fiziku i tij pësoi transformim sepse ai nisi një disiplinë të hatashme në palestër.

Reperi i famshëm shqiptar Capital T, ndonëse po mungon që një kohë të gjatë në Intervista televizive, e ka gjetur një mënyrë tjetër për të qëndruar pranë fansave të tij.

Ai ka nisur Vlogun e tij personal, ku çdo javë po rrëfen detaje të përditshmërisë së tij. Derisa të dielën e kaluar prezantoi se çfarë bën me mëngjes dhe çfarë ha në këtë kohë të ditës, kësaj here reperi ka treguar rutinën e tij në palestër.

Kapo që shquhet për fizik të ndërtuar mirë dhe me muskuj, ka treguar se si ushtron duke prezantuar diçka nga rutina e tij në palestër!

Artikuj të ngjashëm