Si rrallë herë: Morena hap albumin e fotografive të vjetra për të kujtuar një person të shtrenjtë

By

Sapo ka realizuar një set fotografik në Turqi e po ashtu është duke punuar një bashkëpunim me Dj Dagz dhe Dj PM.

Por, përtej këtyre jetën private, Morena Taraku e ka të mbyllur hermetikisht.

Mirëpo barriera thyhet kur bëhet fjalë për nënën e saj. Këngëtarja mbrëmë ka ndier mall për të ëmën e për këtë arsye ka hapur edhe albumin e fotografive të vjetra.

‘Më mungon fytyra jote e bukur, mam’ – shkruhet mbi imazhin e postuar nga Morena./Prive.al

Artikuj të ngjashëm