Pas ‘Nona’ çfarë po sjell Young Zerka?!

By

5 muaj më parë publikoi dy projekte ‘A ma fal’ dhe ‘Nona’ në bashkëpunim me Ledri Vulën.

Këto dy produksione muzikore ishin të mjaftueshme për Young Zerkën, i cili ishte tejet i angazhuar me koncerte.

Pas sezonit të nxehtë, Zerka mbajti evente në Europë si dhe në Amerikë. Por me tu kthyer nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, artisti ka punuar në këngën e tij më të re.

Projekti është realizuar nga RedBox Studio dhe do të publikohet në fund të dhjetorit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm